Satış Mağazamız Cari İşlemler Aidat İşlemleri
ANKET
ÜYE BİLGİ GÜNCELLEME
DİLEK / ŞİKAYET
DERNEK TARİHÇESİ
DERNEK TÜZÜĞÜMÜZ
ŞUBELERİMİZ
ÜYELİK KOŞULLARI
İKTİSADİ İŞLETMEMİZ
GÜNCEL HABERLER
DUYURULAR
ATÇININ SESİ
AT SAHİPLİĞİ BELGESİ
AT SAHİPLİĞİ VİZESİ
YÖNETMELİKLER
TAY SATIŞLARIMIZ
SEYİS ÖDEMELERİ
SİGORTA PRİMİ ÖDEME KURALLARI

Güncel Haberler

Dubai’de PERİ LİNA tekrar piste çıkıyor

17 Aralık 2019 günü 2020 yılı Dubai World Cup Karnavalı kapsamında start almak üzere, Good Curry ile birlikte Dubai’ye uçan 4 Grup 1 koşu galibi temsilcilerimizden başarılı kısrak Peri Lina (Falco – Efisia / Efisio) 13 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilecek olan ve geçen yıl da mücadele ettiği 4+ yaşlı kısraklara mahsus G2 Balanchine için deklare olan 8 kısrak arasında yer aldı.

2020 yılı G2 Balanchine’in deklaresini incelemek için tıklayınız.

TSİ 19:15’te başlayacak olan koşuda temsilcimiz Peri Lina, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da jokey Selim Kaya ile G2 Balanchine’de start alacak.

1800 metre çim pistte koşulacak olan G2 Balanchine Stakes’e bu yıl Peri Lina ile birlikte 4 ve yukarı yaşlı toplam 8 kısrağın deklaresi yapıldı. 150.000 Dolar birincilik, 250.000 Dolar toplam ikramiyeli koşunun deklare listesinde bu yıl Peri Lina’nın da start aldığı G2 Cape Verdi’yi kazanan MAGIC LILY, ikinci olan NISREEN ile aynı yarışta Peri Lina’nın ardında tabela dışında kalan SURROUNDINGMAAMORAHATEYA ve DUBAI BLUE da bulunuyor.

3 kısrağıyla koşuya kayıt yaptıran Godolphin Ekürisi’nin geçen yıl kum pistte G3 ve Listed koşu galibiyetleri bulunan kısrağı DIVINE IMAGE ise G2 Cape Verdi’de start almayıp, G2 Balanchine için deklare olan tek isim oldu.

Fedai Kahraman’ın sahibi olduğu temsilcimiz Peri Lina, geçen yıl katıldığı G2 Cape Verdi’deki beşinciliğinin ardından G2 Balanchine’den üçüncülükle ayrılmıştı. Dubai’de katıldığı son Handikap yarışında dereceye giremeyen kısrak, ülkemizdeki başarılı sezonunun ardından tekrar gittiği Dubai World Cup Karnavalı kapsamında bu yılki ilk startı olan G2 Cape Verdi’de jokeyi Selim Kaya idaresinde dördüncülük elde etmişti.

13 Şubat günü üzerine müşterek bahis kabul edilecek olan G2 Balanchine ve günün diğer koşuları TJK TV ve TAY TV ekranlarından naklen yayınlanacak.


Data1Tüm hakları saklıdır TYAYSD © 2019