Satış Mağazamız Cari İşlemler Aidat İşlemleri
ANKET
ÜYE BİLGİ GÜNCELLEME
DİLEK / ŞİKAYET
DERNEK TARİHÇESİ
DERNEK TÜZÜĞÜMÜZ
ŞUBELERİMİZ
ÜYELİK KOŞULLARI
İKTİSADİ İŞLETMEMİZ
GÜNCEL HABERLER
DUYURULAR
ATÇININ SESİ
AT SAHİPLİĞİ BELGESİ
AT SAHİPLİĞİ VİZESİ
YÖNETMELİKLER
TAY SATIŞLARIMIZ
SEYİS ÖDEMELERİ
SİGORTA PRİMİ ÖDEME KURALLARI

Duyurular

2021 yılı kış sezonu ahır müracaatları kura duyurusu hakkında.

 

Tarih : 20.12.2020 18:18:00

DUYURU

 

2021 Yılı kış sezonu ahır müracaatları 30 Kasım 2020 Pazartesi günü sona ermiş olup, İstanbul ve Şanlıurfa hipodromlarına yapılan yoğun müracaatlar neticesinde idman amaçlı tahsis müracaatında bulunan 2018 doğumlu Arap tayları ile 2019  doğumlu İngiliz tayları için performans kriterleri doğrultusunda değerlendirme yapılamadığından;* Birden fazla tay müracaatı olanlar için bilahare ilan edilecek tay kriteri uygulanarak ahır tahsisi yapılmıştır.
 

* Tek tay müracaatı olanlar için ise, 21.12.2020 tarihinde İstanbul Hipodromu Byerley Türk salonunda saat 14:00 da ahır tahsisine hak kazanacak tayların belirlenmesi için kamera ile kayıt altına alınacak şekilde kura çekimi işlemi yapılacaktır. Kura çekimi yapılırken pandemi nedeniyle salona at ilgilileri alınmayacaktır. 

 

Söz konusu iki hipodromda boş kalan ahır sayıları göz önüne alındığında; İstanbul hipodromunda kuraya girecek tayların 2’de 1’i, Şanlıurfa hipodromunda kuraya girecek olan tayların ise  3’te 1'i kura sonucu ahır tahsis hakkı kazanacaktır.

 

İlgililere ilanen duyurulur.

 

Türkiye Jokey Kulübü


Data1Tüm hakları saklıdır TYAYSD © 2019