Satış Mağazamız Cari İşlemler Aidat İşlemleri
ANKET
ÜYE BİLGİ GÜNCELLEME
DİLEK / ŞİKAYET
DERNEK TARİHÇESİ
DERNEK TÜZÜĞÜMÜZ
ŞUBELERİMİZ
ÜYELİK KOŞULLARI
İKTİSADİ İŞLETMEMİZ
GÜNCEL HABERLER
DUYURULAR
ATÇININ SESİ
AT SAHİPLİĞİ BELGESİ
AT SAHİPLİĞİ VİZESİ
YÖNETMELİKLER
TAY SATIŞLARIMIZ
SEYİS ÖDEMELERİ
SİGORTA PRİMİ ÖDEME KURALLARI

Duyurular

Hipodrom sınırları içinde maske takılması zorunluluğu.

Tarih: 20.05.2020 19:12:57

  

   Değerli At Sahipleri, Antrenörler ve diğer ilgililer, gündemde olan Covid-19 nedeni ile, ülkemizde ilk vakanın tespit edildiği ilk günden itibaren, tüm tesislerimizde sizlerin ve tüm toplumun sağlığı için Kulübümüzce gerekli her türlü tedbir alınmaya başlanmış ve bugüne kadar titizlikle uygulanmaya devam edilmiştir 

Bundan sonra da bu tedbirlerden herhangi bir taviz verilmeden ve gevşeme olmadan uygulamaya devam edilecektir.

 

Bu kapsamda Hipodromlarımızda gerek girişte gerekse ahırlar bölgesinde sürekli kalanlar için, günlük rutin olarak ücretsiz maske dağıtımı devam etmektedir.

 

Hipodrom içerisinde at gezdirirken, çalışırken ve/veya dolaşırken maske takmak, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da zorunlu olup, bu konudaki kontrollerimiz sıkı bir şekilde devam edecektir.

 

Hipodrom sınırları içerisinde zaman zaman münferit de olsa, maske takmadan at gezdiren, dolaşan veya çalışan kişilerin görülmesi halinde haklarında işlem yapılarak hipodrom dışına çıkarılacak ve girişlerine izin verilmeyecektir.

 

Bu konuda, hem birey ve toplum sağlığı için hem de at sahibi ve antrenörlerimizin mağduriyet yaşamaması için, çalıştırdıkları kişileri uyarmaları ve herkesin azami hassasiyet göstermesi gerekmektedir.

 

Anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. 

 

Türkiye Jokey Kulübü

 


Data1Tüm hakları saklıdır TYAYSD © 2019